Edukacja online ma niezwykły potencjał, szczególnie w tak interesującym obszarze jak Supply Chain

Akademia to:

Portal pełen praktycznej wiedzy o supply chain wspierany przez nowe technologie.

Dołącz już dziś do Akademii Logistyków i rozpocznij swoją przygodę z logistyką.

Budujemy nowoczesny portal wiedzy. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania w zakresie e-learningu. Połączyliśmy naszą wiedzę i doświadczenie w zakresie digital marketingu, wdrażając je w tematyce  łańcucha dostaw.

Bez względu na to, czy jesteś pracownikiem w tej branży, czy dopiero zaczynasz swoją karierę, znajdziesz materiały, które przyspieszą Twój rozwój i pomogą Ci osiągnąć Twoje  cele.

Szukasz praktycznej wiedzy o Supply Chain?

Jesteś w dobrym miejscu!

Praktyczne rozwiązania na wyciągniecie ręki.

Wieloletnie doświadczenie w zakresie łańucha dostaw pokazuje jeden bardzo ważny temat:

Problem:
wiedza w internecie często jest zbyt ogólna albo zbyt trudna do zdobycia; duże obawy przed dzieleniem się wiedzą. 

Informacje na które trafiamy w internecie, to bardzo często posty sponsorowane. Każda z konferencji logistycznych to 50% reklam i wykładów sponsorowanych.

Logistycy potrzebują konkretnych, praktycznych, sprawdzonych rozwiązań.  

Budujemy platformę, gdzie gdzie doświadczeni specjaliści z branży logistycznej, dzielą się swoją wiedzą i praktycznym doświadczeniem.

Edukacja online to przyszłość i rozwój.

Dostępność. Dzięki edukacji online, osoby z z każdego miejsca mogą mieć dostęp do wysokiej jakości, kursów i materiałów edukacyjnych bez konieczności przemieszczania się z jednego miejsca do drugiego.

Elastyczność. Edukacja online oferuje elastyczność w planowaniu nauki i rozwoju. Sam budujesz swój indywidualny  harmonogram, bez konieczności rezygnowania z pracy lub innych obowiązków.

Niskie koszty. W porównaniu z tradycyjnymi formami edukacji, edukacja online jest często tańsza. Uczestnicy  mogą zaoszczędzić na kosztach związanych z podróżą, zakwaterowaniem i wyżywieniem. tylko merytoryka, bez straty czasu na wykłady sponsorowane…

Technologiczne innowacje. Dzięki szybkiemu postępowi technologicznemu, edukacja online staje się coraz bardziej interaktywna i dostosowana do potrzeb kursantów. 

Rosnące znaczenie edukacji online

Ostatnie badania pokazują że już 77% internautów (*) bierze udział w szkoleniach online, co wskazuje na rosnącą popularność tej formy nauki.

"Rynek edukacji online w Polsce 2021"

Almost half of all students enrolled in online courses are educated exclusively through distance education

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

85% of students think that online learning is the same or better than the traditional classroom experience

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zacznij zdobywać wiedzę
i doświadczenie, razem!

Rozwijamy platformę wymiany wiedzy.
Praktyczne, merytoryczne  materiały przekazywane w przystępny sposób, ciekawe dyskusje w zamkniętych grupach. Eksperci dostępni na wyciągnięcie ręki!