Kontakt

Czekamy na Twoje pytania, komentarze i opinie.

 

Hubertus - Obrzeżna 1A

Prześlij zapytanie do naszych konsultantów:

Często zadawane pytania

Poniżej lista najczęsciej zadawnych pytań. Nie znalazłeś odpowiedzi? Napisz do konsultanta

Tak, rejestracja jest darmowa i udostępniamy część materiałów w ramach abonamentu bez żadnych ukrytych kosztów.

Każde narzędzie,  kurs, materiał online ma okreslony na swojej stronie indywidulany czas dostępu. Najczęściej udostępniamy materiały w wersji „life time” czyli bez ograniczeń czasowych.

Tak, wystawiamy FV do wszystkich płatnych materiałów dostępnych na stronie. Faktura zazwyczaj przychodzi automatycznie w ciągu kilku minut od zakupu na wskazany adres email.

Większość produktów jest objęta Gwarancją Satysfakcji przez 30 dni to znaczy że masz możliwość rezygnacji z zakupy i mozliwość zwrotu pieniędzy przez 30 dn iod zakupu

Kursy są udostępniane przez przeglądarkę więc wystarczy dostęp do internetu. Narzędzia, case study mogą być zbudowane i dostępne w narzędziach z grupy office. W  podglądzie produktu zawsze jest informacja na temat pliku.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum volutpat volutpat pretium. Nulla eu massa rutrum, aliquam eros non, elementum erat. Maecenas vulputate risus id est sodales consequat. Praesent aliquet, enim at ornare placerat, mi turpis egestas elit, quis sodales leo arcu ut ex.

W ciagu kilku minut po zakupie, mailem  otrzymasz dane do logowania lub link do materiałów. 

Aby uzyskać dostęp do  materiałów wymagane jest wcześniejsze dokonanie opłaty. 

Akceptujemy praktycznie wszystkie formy płatności: płatności online, przelewy tradycyjne, BLIK, Apple Pay, Google Pay. 

Zacznij zdobywać nową wiedzę od doświadczonych praktyków łańucha dostaw.

Zbudowaliśmy platformę wymiany wiedzy. Praktyczna wiedza przekazywana w przystępny sposób, dyskusje w zamkniętych grupach. Eksperci dostępni na wyciągnięcie ręki!